Blíží se nám konec března a je před námi předposlední 8. kolo mistrovství Evropy týmu. Tentokrát se náš výběr utká s mírně favorizovaným Rumunskem. Catalin Taranu se tohoto kola nezúčastní a tak bychom teoreticky mohli mít snadnější cestu.

První tři desky by měly být papírově vyrovnané, ale vzhledem aktuální formě hráčů bychom si spíše vsadili na soupeře 🙁 Snad potvrdíme alespoň papírovou převahu na čtvrté desce a zbytek týmu zahraje nadprůměrné partie. Nezbývá než držet pěsti, protože ve hře o finálový turnaj nás udrží jedině vítězství. A to ještě budeme muset doufat v příznivé výsledky ostatních zápasů.

A pokud by vás nebavilo jen koukat na monitor, zkuste se připojit k českému fanklubu, který bude pod vedením Scurge opět online vysílat pravděpodobně přes youtube. Více informací na Glogu, nebo se na záznam můžete podívat rovnou zde o pár řádků níže..

Tak se nezapomeňte v úterý 28. března od 20:00 koukat a doufám že trumfneme rekord 15 diváků z minulého kola.

Cristian Pop 7D (CPop) – Lukáš podpěra 7D (Lukan)

 

Download SGF

 

Jan Hora 6D (JanHora) – Cornel Burzo 6D (Cornel)

 

Download SGF

 

Dragos Bajenaru 6D (bok) – Jan Prokop 6D (krabicka)

 

Download SGF

 

Martin Jurek 5D (Field Mouse) – Daniel Cioata 5D (DC9)

 

Download SGF

 

I přes skvělý výkon Lukana na první desce jsme nakonec podlehli soupeři z Rumunska 3:1, což znamená konec i teoretickým nadějím na postup. V posledním kole nás čeká silné Maďarsko, se kterým si zahrajeme především o čest. Tak nezapomeňte 9. května fandit našim.