Je tomu už skoro deset let, kdy jsme se rozloučili s historicky první internetovou stránkou olomouckých goistů (náhled webu). Odešel do ústraní a upadl v zapomnění, podobně jako go v Olomouci.

Před pár lety, díky Davidu Cigánkovi, započal goistický klub v Olomouci svou renesanci. Přesunul se z Domu dětí a mládeže pod křídla Přídorovědecké fakulty Univerzity Palackého a nastartoval tak svoji novou éru. Netrvalo dlouho a k novým goistickým nadšenců se přidali i staří harcovníci v čele s Vaškem Göblem či Zdeňkem Kratochvílem a tak velmi rychle vznikl jeden z nejpočetnějších klubů v celé České Republice.

Turnaj bude

Další vítanou posilou jsou naplaveniny z jiných klubů, kteří prožívají svá vysokoškolská léta v srdci Hané. A nepřináší jenom kvantitu, ale i kvalitu. Ostatně nejlepším příkladem je Lukáš Podpěra, v současnosti nejlepší český hráč. Stojí nejen za herními pokroky olomouckých hráčů, ale také nás dokázal dokopat k oživení tradičního Olomouckého turnaje, pořádaného vždy na začátku roku.

A právě při přípravách 25. ročníku turnaje přišel spontánní nápad oživit naše webové stránky a dát tak celému světu najevo, že OLomoucké GO je zpět v plné síle.  Tak tedy vítejte na www.OLGO.cz a ať se vám tu líbí.