Zimní go v Grygově

Všechny informace o našem Olomouckém go klubu se dozvíte na této stránce.

Kde se scházíme

V průběhu roku v závislosti na průměrné teplotě a povětrnostních podmínkách střídáme hrací prostory. Možná jsme jako klub rozežraní, ale máme k dispozici hned čtyři lokace, kde si můžeme zahrát. A to nepočítáme nahodilé návštěvy čajoven 🙂 Abyste neměli problém nás najít, níže naleznete seznam všech čtyř míst včetně adresy, mapy a GPS souřadnic.

Přírodovědecká fakulta UP

Přirodovědecká fakulta Univerzity Palackého

Adresa: 17. listopadu 1192/12, Olomouc
GPS: 49.592405, 17.263430
Web: prf.upol.cz

Tady jsme doma! Najdete nás hned v přízemí ve vstupní hale, každé úterý se tady odehrávají naše klubové schůzky.
Pořádáme zde pořádáme i tradiční Olomoucký turnaj, který díky skvělému zázemí patří mezi nejluxusnější v celé republice.

Přírodovědecká Fakulta Univerzity Palackého

Botanická zahrada UP

Botanická zahrada Univerzity Palackého

Adresa: U botanické Zahrady 920, Olomouc
GPS: 49.586351, 17.249090
Web: garden.upol.cz

Letní útočiště Olomouckého go klubu, do kterého se přesunujeme s prvními letními paprsky a zůstáváme zde než udeří podzimní plískanice. Nachází se v příjemném prostředí botanické zahrady a kromě hry samotné se můžete těšit i na vynikající čaj.

Botanická zahrada Univerzity Palackého

Grygov

Grygov - bývalý kravín

Adresa: není 🙂
Poblíž: U mlýna 292, Grygov
GPS: 49.528523, 17.283327

No a když už samou rozežraností nevíme co by, tak vyrazíme do bývalého kravína kousek od Grygova. Kromě letního Turnájku u vody se zde potkáváme občas i o víkendech, přičemž hlavním programem bývá průzračná vody z místní pískovny. Děkujeme Zdeňku!

Grygov - bývalý kravín

Hacienda u Göblů

Adresa: Sudova 32, Olomouc
GPS: 49.580098, 17.276152

Sudova 32 – legendami opředené sídlo v Olomouci ve vlastnictví rodu Göblů, kde go vzkvétalo už v dobách, kdy mnozí z nás ještě nebyli ani na světě. Své brány otevírá pouze několikrát do roka a tak využijte každou příležitost k návštěvě!

Sudova 32 - Hacienda u Goblů